Çok Kıymetli Bolulu Hemşerilerim…

Sözlerime sıkça karşılaştığımız bir soru ile başlamak istiyorum, niçin İBSİYAD?

İBSİYAD iş insanlarının birlikte başarabileceklerine köprü olmak adına kurulmuş bir dernektir. Şunu unutmayalım ki başarılı ve topluma faydalı nesillerin gelişiminde öncü olmak da bir sosyal sorumluluk projesidir. Amacımız bu şehirde kazanan, üreten ve istihdam yaratan girişimcileri bir çatı altında toplayarak örnek bir topluluk oluşturmak. Bu topluluğun iş insanlarına yön verecek olması, iş insanlarının iş hayatlarında ve sosyal hayatlarında gelişimlerine katkı sağlayacak olması da bizleri ayrıca heyecanlandırmaktadır.

İBSİYAD üyelerinin sosyal alanda gelişimlerine katkı sağladığı gibi, ekonominin gelişimi anlamında da bir çok iş birlikteliklerine imza atacak bir dernektir. Mesleki ayrım yapmamaksızın aramıza katılacak iş insanlarının ticaretlerini ve sosyalliklerini geliştirmekte İBSİYAD bir köprü olacaktır. Geliştireceğimiz programlar ile eğitim faaliyetlerimiz üyelerimizin gelişimine ve ihtiyaçlarına cevap verecektir. Üyelerimiz ile birlikte sürdüreceğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz de İstanbul ve Bolu’da sivil toplum kuruluşu bilinci altında hızla oluşacaktır.

İBSİYAD ile bu şehir sevdalısı onlarca iş insanının birlikteliğini sağlamak ve uzun yıllar devam edeceğine inandığımız dernek yapımız ile ilerleyen nesillere örnek olacağımızı düşünmek bizleri mutlak suretle daha çok çalışmaya teşvik edecektir.

Sizlere layık olmak adına çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlayarak en kısa zamanda dernek organlarımızı oluşturacağız.

Mustafa BİLGİ
İBSİYAD Kurucu başkanı